Forgotten Island Megaways Forgotten Island Megaways

Forgotten Island Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Forgotten Island Megaways
Producent: Microgaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 117/6
Maks. wygrała: х7000
Funkcje: Darmowe spiny Megaways Kup funkcję

Interfejs Forgotten Island Megaways Automat do gry Forgotten Island Megaways to rozrywka hazardowa wydana we współpracy z dostawcami All41 Studios i Microgaming. Automat został wprowadzony 27 stycznia 2021 roku. Jego osobliwość polega na niestandardowej mechanice, wysokim poziomie wypłat (96,25%) oraz obecności elementów nagrody. Stylizowane nominały kart, lampek, książeczka z mapami terenu i innymi elementami pojawiają się na boisku. Możesz bez ryzyka zapoznać się z niuansami urządzenia, za które oferujemy darmową zabawę w Forgotten Island Megaways. Aby zagrać za kryptowalutę, wybierz niezawodne kasyno z naszych ocen.

Recenzja gry Forgotten Island Megaways

Fabuła automatu to przygoda na zaginionej wyspie, gdzie ukryte jest bogactwo. Gracze mają do dyspozycji 6 bębnów, ale nie ma linii wypłat. Twórcy zaimplementowali 117 649 wariantów tworzenia kombinacji nagród. Do zakładów jest dostępna 1 moneta, a jej wartość nominalna waha się od 0,1 do 1 dolara. Inwestując w spin, gracze będą mogli uzyskać 7000 razy więcej.

Jak grać w automacie Forgotten Island Megaways

Po zbadaniu rozgrywki w Forgotten Island Megaways, gracze szybko zbliżą się do jackpota. Zanim bębny zaczną się kręcić, musisz obstawiać zakłady, naciskając przycisk Forgotten Island Megaways wygrywa wizerunek monet. Spiny są uruchamiane ręcznie lub automatycznie (od 10 do 100).

Po zmianie symboli na polu można ułożyć zwycięską kombinację. Aby to zrobić, konieczne jest, aby od 3 do 6 identycznych obrazów padało od prawej do lewej. Mogą to być nominały kart, kotwica, lampa, książka z mapami okolicy. Kolejnym symbolem automatu jest czaszka. Jest płatny po najwyższych kursach, a dwa jego obrazy wystarczą, aby utworzyć kombinację.

Bonus Forgotten Island Megaways Dzikim symbolem automatu jest kompas. Pojawia się tylko w dodatkowym bloku umieszczonym nad boiskiem. Wild uzupełnia kombinacje zwycięskimi, zastępując brakujące symbole.

Rozproszenie to goryl. Cztery lub więcej elementów Scatter uruchamia darmowe spiny , będzie ich 10. Podczas darmowych spinów stosowany jest mnożnik nagród od x2 do x10. Podczas darmowych spinów w dodatkowym bloku mogą pojawić się trzy lub cztery dodatkowe symbole Scatter. W takim przypadku gracze otrzymają taką samą liczbę bonusowych spinów.

Tabela wypłat i ogólna charakterystyka automatu

 • 9, 10, J - x0,1/0,2/0,4/1; Forgotten Island Megaways - tabela wypłat
 • Q, K, A - x0,2/0,4/0,6/1,5;
 • kotwica - x0,3/0,5/0,8/2;
 • lampa - x0,3/0,5/1/2,5;
 • książka - x1/2/3/5;
 • czaszka - x1/2/10/25/50.

Możesz zobaczyć główne cechy w poniższej tabeli:

 • linie - 117 649;
 • bębny - 6;
 • min. stawka - 0,2 USD;
 • Maks. zakład - 1 $;
 • min. współczynnik - 0,1;
 • Maks. współczynnik - x7000;
 • gra ryzykowna - nie;

RTP - 96,25%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Forgotten Island Megaways
Wszystkie gry producenta Microgaming
Back to top