Lord Merlin and the Lady of the Lake Lord Merlin and the Lady of the Lake

Lord Merlin and the Lady of the Lake - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
3/5

Opis

Nazwa gniazda: Lord Merlin and the Lady of the Lake
Producent: Play'n GO
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х10000
Funkcje: Darmowe spiny Retrigger

Interfejs Lorda Merlina i Pani Jeziora Slot Lord Merlin and the Lady of the Lake został wydany przez twórców Play'n Go w styczniu 2021 roku. Fantastyczny automat o czarodzieju przyciąga uwagę realistyczną wydajnością i wysokim wskaźnikiem wypłat (96,25%). Podczas rotacji bębnów, nominałów kart, miecza i laski na polu pojawiają się główni bohaterowie. Aby zapoznać się z parametrami, proponuje się zagrać w demo w Lord Merlin and the Lady of the Lake. W tym przypadku zakłady są dokonywane na wirtualne centy. Płatnych zakładów lub grać z kryptowaluta zalecamy wybranie wiarygodnego kasynie od naszych ocen.

Recenzja automatu do gry Lord Merlin i Lady of the Lake

Fabuła oparta jest na legendzie o mieczu w kamieniu, czarodzieju Merlinie. Rozrywka online odbywa się na 5 wirtualnych bębnach. Od lewej do prawej przecinają je 10 linii nagród. Dostępne dla zakładów od 1 do 5 monet. Ich wartość nominalna waha się od 0,01 do 1 USD. Maksymalna nagroda to 10 000 monet.

Jak grać na automacie Lord Merlin and the Lady of the Lake

Prosta i nieskomplikowana rozgrywka Lord Merlin and the Lady of the Lake pozwala na udaną zabawę nawet przy braku doświadczenia. Przed rozpoczęciem musisz obstawiać zakłady i Lord Merlin i Pani Jeziora wygrywają wskazać dopuszczalną liczbę monet. Aby to zrobić, użyj odpowiednio przycisków „Monety” i „Linie”. Obrót bębnów odbywa się w trybie ręcznym lub automatycznym. W tym drugim przypadku możesz wybrać do 100 spinów.

Obrót rolek aktywuje zmianę symboli na polu. Pojawiają się tutaj nominały kart, herb królestwa, laska i kapelusz czarodzieja, miecz, Merlin i Pani Jeziora. Co najmniej trzy identyczne symbole tworzą zwycięską kombinację. Jest płatny według stałych stawek.

Bonus od Lorda Merlina i Pani Jeziora Miecz jest wybierany przez Scatter gniazda. Co najmniej trzy jego obrazy na dowolnej pozycji aktywują darmowe spiny , w każdej serii będzie ich do 8. Jeśli podczas mini rundy miecz znowu wypadnie, odegra rolę Dzikiego i doda kombinację do nagrody.

Automat online oferuje rundę ryzyka. Ma na celu zwiększenie wypłat na kombinację. Możesz rozpocząć mini-grę do woli. Jeśli gracz nie chce ryzykować, wystarczy zignorować jego ofertę. Celem gry jest odgadnięcie koloru lub koloru karty. W pierwszym przypadku nagroda jest podwojona, w drugim - czterokrotnie. Jeśli gracz popełni błąd, runda zakończy się bez wypłat.

Tabela wypłat i ogólna charakterystyka automatu

 • 10, J, Q, K, A - x5/25/100; Lord Merlin i Lady of the Lake - tabela wypłat
 • herb, czapka czarodzieja - x5/30/100/750;
 • personel - x5/40/400/2000;
 • miecz, Merlin, Pani Jeziora - x10/100/1,000/10,000.

Główne cechy automatu:

 • linie - 10;
 • bębny - 5;
 • min. stawka - 0,01 USD;
 • Maks. stawka - 5 $;
 • min. współczynnik - x5;
 • Maks. współczynnik - x10 000;
 • gra ryzykowna - tak;

RTP - 96,25%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Lord Merlin and the Lady of the Lake
Wszystkie gry producenta Play'n GO
Back to top