Mayan Rush Mayan Rush

Mayan Rush - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Mayan Rush
Producent: Stakelogic
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 3/5
Maks. wygrała: х8411
Funkcje: Gra bonusowa Odrzucony

Mayan Rush wygrywa Mayan Rush Slot Machine to oryginalna rozrywka od Stakelogic, wydana w styczniu 2021 roku. Automat o przygodach w czasach starożytnych jest interesujący ze względu na swój wygląd. Wykorzystuje tematyczne tło i dobrze dobrane symbole. Na bębnach pojawiają się rzeźby naskalne, idole, poszukiwacze przygód. RTP automatu wynosi 96,05%, a aby zapoznać się z niuansami, zalecamy grę demo w Mayan Rush. W naszych rankingach znajdziesz bezpieczne kasyna online z płatnymi zakładami.

Przegląd automatu Mayan Rush

Przygody na ziemiach Majów rozgrywają się na 5 bębnach. Nie ma tutaj linii wypłat. Zastąpiono je 3125 wariantami tworzenia kombinacji nagród. Gracze są proszeni o obstawianie zakładów od 0,25 $ do 25 $. Dostępny jest również tryb „Super Stake”, gdy jest aktywowany, inwestycje na obrót są podwajane. Jeśli się powiedzie, na konto zostanie przyznany jackpot w wysokości 8 411.

Jak grać w automacie Mayan Rush

Aby zrozumieć cechy gry, musisz przestudiować rozgrywkę Mayan Rush. Najpierw musisz obstawiać zakłady za pomocą opcji „Zakład”. Następnie - obróć Wielka wygrana Mayan Rush bębny, klikając przycisk strzałki. W pierwszym etapie symbole na planszy są otwarte w kolejności piramidalnej (1-3-5-3-1). Reszta komórek jest zablokowana. Są otwierane podczas tworzenia zwycięskiej kombinacji.

Głównymi symbolami automatu online są rzeźby naskalne (ptaki, żółwie, żaby), starożytni idole i poszukiwacze przygód. Połączenie określonych elementów jest opłacane według współczynników ustalonych przez deweloperów. Nagrody są przyznawane za sekwencję trzech lub więcej identycznych symboli.

Bonus Mayan Rush Dzięki serii zwycięskich kombinacji wszystkie komórki na polu mogą zostać odblokowane. W tym przypadku opcja „Rush Mode” jest aktywna. Odpowiedzi są uruchamiane z mnożnikiem x2. Totemy znajdują się po obu stronach bębnów. Kolor czerwony oznacza liczbę żyć, niebieski - mnożnik nagrody. Kiedy kombinacja nagród zostanie utworzona podczas respin, wskaźniki zwiększają się o jeden. Darmowe spiny nie dostępne.

Gra ma również rundę ryzyka. Służy do zwiększenia wypłaty na kombinację. Zadanie polega na odgadnięciu koloru lub koloru karty. Przy właściwym wyborze nagroda zostanie odpowiednio podwojona lub czterokrotnie.

Tabela wypłat i ogólna charakterystyka automatu

 • żółw z niebieskim kamieniem, ptak spoglądający w lewo - x6/12/25; Tabela wypłat Mayan Rush
 • ptak z fioletowym kamieniem, ptaszek patrząc w prawo - х7/15/30;
 • żaba z niebieskim kamieniem, nietoperz z czerwonym kamieniem - x8/20/40;
 • zielone lub czerwone idole - x25/75/250;
 • poszukiwacze przygód (dziewczyna i facet) - x50/150/500.

Poniżej przedstawiamy charakterystykę automatu:

 • linie - 3 125;
 • bębny - 5;
 • min. stawka - 0,25 USD;
 • Maks. zakład - 50 $;
 • min. współczynnik - x6;
 • Maks. współczynnik - х8 411;
 • gra ryzykowna - tak;

RTP - 96,05%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Mayan Rush
Wszystkie gry producenta Stakelogic
Back to top