3 Devils Pinball 3 Devils Pinball

3 Devils Pinball - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: 3 Devils Pinball
Producent: Microgaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 25/6
Maks. wygrała: х7,5
Funkcje: Darmowe spiny Wild Reels

Interfejs 3 Devils Pinball Światowej sławy firma Microgaming zaprezentowała automat 3 Devils Pinball 18 lutego 2021 roku. Jako temat wybrano Pakt z diabłem. Producent zastosował wysokiej jakości grafikę oraz prosty interfejs. Zwycięskie kombinacje najczęściej składają się z kolorowych świateł i metalowych płytek.

Stosunek wygranych do strat (RTP) wynosi 96,7%. Z nami możesz grać w 3 Devils Pinball za darmo, poznając zasady i wybierając skuteczną strategię. Aby postawić pieniądze, poszukaj zaufanego klubu z 10 najlepszych kasyn, które gwarantują uczciwe wypłaty.

Recenzja automatu 3 Devils Pinball

Warto zauważyć, że fabuła dotyczy paktu z diabłem. Nie ma obrazu tła, ponieważ producent chciał uprościć projekt. Zastosowane technologie 3 Devils Pinball wygrywa HTML5 i JS, więc emulator działa na smartfonach i tabletach. W tym drugim przypadku samo oprogramowanie dopasowuje się do przekątnej ekranu.

Pole gry zawiera 6 bębnów i 25 stałych linii. Minimalny limit całego zakładu to 0,2 tokena, maksymalny to 50. Przy rozdzielaniu budżetu na całą sesję należy wziąć pod uwagę średnią zmienność. Niestety, nie ma progresywnej nagrody głównej. Największa wygrana jest przyznawana, gdy wypadnie najwyższa kombinacja.

Jak grać w slot 3 Devils Pinball

3 specjalne symbole Devils Pinball Rozgrywka w 3 Devils Pinball jest intuicyjna. Aby dostosować wielkość zakładu, kliknij obrazek monety i wybierz kwotę. Kliknięcie wskaźnika aktywuje szybki obrót, pojedyncza strzałka - pojedynczy obrót, podwójna strzałka - automatyczną grę.

Wynik (strata lub zysk) zależy wyłącznie od RNG. Całe kombinacje trzech, czterech lub pięciu identycznych symboli są uznawane za nagrody. Muszą zacząć od pierwszej rolki po lewej stronie. Mogą być utworzone z pomarańczowych, fioletowych, zielonych i niebieskich świateł, trójzębów, obrazów diabła i dziwnych stworzeń.

Ślimak - dziki, błyskawicznie zastępujący utracone obrazy (podstawowy). Jest specjalny znak x2, w którym funkcje Wilda są połączone z mnożnikiem. Drewniany domek - Scatter, który aktywuje rundę bonusową. Tym razem darmowe spiny zostały zastąpione grą tematyczną. Otwiera się zakładka z kulkami, wielkość nagrody zależy od wyboru tej ostatniej.

Tabela wypłat i ogólna charakterystyka automatu

 • fioletowy, pomarańczowy, niebieski, zielony ogień - x7,5/12,5/25/37,5; Tabela wypłat 3 Devils Pinball
 • trójząb, diabeł - x10/17,5/30/50;
 • istota o dużych oczach - x15/30/62,5/125.

Lista głównych charakterystyk technicznych jest opublikowana w tabeli:

 • linie - 25;
 • bębny - 6;
 • min. zakład - 0,2 żetonu;
 • Maks. zakład - 50 żetonów;
 • min. współczynnik - x125;
 • Maks. współczynnik - x7,5;
 • gra ryzykowna - nie;
 • RTP - 96,7%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do 3 Devils Pinball
Wszystkie gry producenta Microgaming
Back to top