Wild Lava Wild Lava

Wild Lava - Automat

Opinie graczy
(4 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
2/5

Opis

Nazwa gniazda: Wild Lava
Producent: PlayTech
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: x5000
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny

Interfejs Wild Lava Automat Wild Lava wyróżnia się spośród swoich odpowiedników oryginalną strukturą pola głównego i atrakcyjnym wyglądem. Został zaprezentowany przez znaną na całym świecie firmę Playtech, data premiery to 3 marca 2020 roku. Tym razem słynny deweloper wykorzystał motyw życia na tropikalnych wyspach i ryzyko wybuchu wulkanu.

Kombinacje najczęściej składają się z symboli kart, muszli i pomalowanych kamieni. RTP (zwrot teoretyczny) - 96,47%. Spróbuj zagrać w demo Wild Lava na naszej stronie internetowej wyłącznie w celach informacyjnych. Aby obstawiać prawdziwe zakłady, poszukaj zaufanego licencjonowanego klubu. Najpierw rozważ 10 najlepszych kasyn i każdą politykę dotyczącą premii.

Recenzja Wild Lava Slot

Symulator jest poświęcony stylowi życia wyspiarzy. Aby użytkownicy poczuli odpowiednią atmosferę, zastosowano obraz tematyczny. Pokazuje wulkan Interfejs Wild Lava zielone zarośla, niekończąca się żółta plaża. Jako rozwiązanie dźwiękowe wybrano muzykę epicką.

Oprócz 5 wirtualnych bębnów na tle gry znajduje się 40 stałych linii. Oczywiście nie można zmienić ich liczby. Dozwolony całkowity zakład na spin wynosi od 0,1 do 500 żetonów. Informacje o rozbieżności nie są publikowane na stronie internetowej dewelopera.

Jak grać w automacie Wild Lava

Specjalne symbole dzikiej lawy Naciskając „Total Bet”, łączny zakład jest dostosowywany, są trzy przyciski do uruchamiania bębnów. „Spin” - uruchamianie ręczne, „Turbo Off” - tryb turbo, „Autoplay” - odtwarzanie automatyczne. Kliknięcie „Informacje” powoduje wyświetlenie tabeli wypłat.

Rozgrywka w Wild Lava jest taka sama, jak w innych opracowaniach tej marki. Wszyscy gracze muszą dostosować tempo i aktywować spiny, wynik zależy od standardowego RNG. Za nagrody uważa się kombinacje kolejnych 3, 4 lub 5 symboli. Składają się z oznaczeń kart od waleta do asa, łodzi, tom-tomów, pomalowanych kamieni, muszli.

Dziki do zastąpienia nieudanych symboli jest wykonany w postaci łacińskiej litery „W”, Scatter - odpowiedni napis w języku angielskim. Ten ostatni pojawia się w trzech środkowych kolumnach. Scattery gromadzone są dzięki specjalnemu licznikowi. Służą do aktywacji darmowych spinów. Podczas rundy Dziczy pozostają na swoich miejscach.

Tabela wypłat i główne cechy automatu

 • walet, dama, król, as - x4/8/20; Tabela wypłat Skulls Heap
 • umywalka, kamień malowany - x8/16/32;
 • bęben, łódka - x16/32/40;
 • idol, dziki - x20/40/80.

Użytkownicy odwiedzający sprawdzone lub nowe kasyna mogą zapoznać się ze specyfikacjami technicznymi. Dla wygody są zbierane w tabeli:

 • linie - 40;
 • bębny - 5;
 • min. stawka - 0,1 monety;
 • Maks. zakład - 500 żetonów;
 • min. współczynnik - x4;
 • Maks. współczynnik - x80;
 • gra ryzykowna - nie;
 • RTP - 96,47%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Wild Lava
Wszystkie gry producenta PlayTech
Back to top