Jammin Jars 2 Jammin Jars 2

Jammin Jars 2 - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Jammin Jars 2
Producent: Push Gaming
RTP: >96.3
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 245/8
Maks. wygrała: х50000
Funkcje: Sticky Wilds Gra bonusowa Wygraj mnożnik Tajemnicze symbole

Tapeta zagłuszająca słoiki 2 Automat do gry Jammin Jars 2 został zaprezentowany przez dostawcę Push Gaming na początku lata 2021 roku. To kontynuacja produktu marki o tej samej nazwie, ale z ulepszoną grafiką, zaktualizowaną funkcjonalnością i jeszcze bardziej dochodowymi bonusami. Cechą automatu jest nadal niestandardowy format pola gry i popularny motyw owocowy. Tylko tutaj dodano opcję rosnącego RTP (może wzrosnąć z 96,1% do 96,6%) oraz ekskluzywną rundę bonusową - Giga Spins.

Fani klasyków owocowych zdecydowanie powinni spróbować zagrać w Jammin Jars 2 za darmo na naszej stronie internetowej. Następnie, jeśli chcesz, możesz znaleźć kasyno online na prawdziwe pieniądze z tym automatem w lobby i lojalnymi warunkami obrotu bonusami.

Recenzja automatu Jammin Jars 2

Automat do gry Jammin Jars 2 to przykład tego, jak producentowi oprogramowania hazardowego udało się połączyć Interfejs zagłuszania słoików 2 popularna fabuła i innowacyjna mechanika gry. Funkcje:

 • format pola - 8x8;
 • brak linii standardowych (kombinacje tworzone są zgodnie z zasadą Cluster Pays);
 • obecność opcji „Avalanche”, „Hold and spin” lepkie i ruchome symbole Wild, mega-symbole 3x3, tradycyjne Scatter i darmowe spiny, tajemniczy symbol, poziomy z dodatkowymi mnożnikami wygranej.

Gracze mogą stawiać zakłady w slocie w zakresie 0,1-100 kredytów. Maksymalnie można zwiększyć 5000 razy, pod warunkiem, że wykonasz kombinacje najdroższych symboli (granatów).

Jak grać na automacie Jamming Jars 2

Zagłuszające słoiki 2 wygrana Rozgrywka w Jammin Jars 2, pomimo wszystkich aktualizacji i powtórzeń niezwykłej struktury pierwszego wydania, jest nieskomplikowana. Na panelu sterowania pod bębnami okrągły klawisz ze strzałką służy do uruchamiania kręceń w trybie ręcznym, obok znajduje się przycisk do uruchamiania automatycznych kręceń. Po lewej stronie znajdują się przyciski do włączania/wyłączania ścieżki dźwiękowej oraz przeglądania tabeli z regułami, kursami i opisem opcji bonusowych.

Jeśli chodzi o układanie standardowych kombinacji nagród w automacie, wszystko jest standardowe – identyczne ikony na boisku zbierają się w grupki i znikają równolegle z procesem obliczania wygranych, robiąc miejsce na nowe symbole. Ponadto dodatkowe opcje pozwalają na otrzymywanie płatności w slocie Jammin Jars 2. Rozważmy ich główne cechy:

 • Symbol Wild Jam Jar zastępuje wszystkie zwykłe obrazy, zwiększając mnożnik o jeden;
 • niebieskie ikony (mistyczne symbole) dają możliwość natychmiastowej wygranej;
 • 3 słoiki dżemu na boisku aktywują 6 darmowych spinów, zwiększając mnożniki o jeden bez resetowania;
 • Złote płyty winylowe zbiera DJ Giga Jar - pozwala to wspiąć się od 1 do 5 poziomów ze wzrostem RTP;
 • Dodatkowo, w rundzie Giga Jar, po osiągnięciu poziomu 5, wydawanych jest 8 darmowych spinów i odpada specjalny lepki Wild z natychmiastową nagrodą.

Według danych producenta zmienność gniazda jest wysoka. Oznacza to, że tutaj gracze mogą uzyskać bardzo solidne wypłaty - nawet 50 000-krotność początkowego zakładu.

Tabela wypłat

 • jagody - x0,05-x50; Jamming Jars 2 tabela wypłat
 • jeżyna - x0,05-x62,5;
 • feijoa — x0,1-x75;
 • arbuz - x0,1-x100;
 • ananas - x0,5-x300;
 • granat - x0,75-x500.

RTP - od 96,1% do 96,6%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Jammin Jars 2
Wszystkie gry producenta Push Gaming
Back to top