Hoarder Hoarder

Hoarder - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Hoarder
Producent: Nolimit
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 259920/5
Maks. wygrała: х11030
Funkcje: 243 Ways Expanding Wilds Darmowe spiny Megaways Walking Wilds Sticky Wilds Wild Reels Gra bonusowa Extra Wilds Odrzucony Kup funkcję Losowy mnożnik Tajemnicze symbole

Interfejs gromadzący Automat do gry Hoarder to jedna z najnowszych innowacji Nolimit City. Został wydany pod koniec lipca 2021 roku i już wywołał prawdziwą burzę emocji wśród graczy. Jednym z powodów szybkiego zdobywania popularności jest obecność wielu opcji bonusowych. RTP w slocie jest również znakomity - 96,14%, maksymalna wypłata jest równa aktualnej stawce, powiększonej o 11030 razy. Na naszej stronie możesz spróbować zagrać w Hoarder za darmo w trybie demo. A także wybierz niezawodne kasyno z naszej oceny z tą grą w magazynie.

Recenzja automatu Hoarder

Deweloperzy przyjęli czas postapokalipsy jako podstawę fabuły. Zombie, ocaleni z odpadów radioaktywnych i wszystko z tym związane Premie zbieraczy związany z hukiem jest postrzegany przez graczy znudzonych typowymi motywami i prymitywnymi obrazkami w postaci symboli kart. Konstrukcja automatu również nie jest zbyt standardowa - jest 5 bębnów i 243 linie, ale można na nich wykonać 259920 wariantów kombinacji nagród.

Minimum w slocie może wynosić 0,2 kredytu, maksimum - 100. Poziom zmienności jest wysoki, ale to nie jest zły - dzięki temu użytkownicy, ryzykując, mogą twierdzić, że otrzymują naprawdę duże płatności.

Jak grać na automacie Hoarder

Zbieracz premii za zakup . Rozgrywka w Hoarder xWays, pomimo całej swojej oryginalności, jest dość prosta. Aby kontrolować obroty, użyj klawiszy znajdujących się po prawej stronie pola gry. Z ich pomocą możesz rozpocząć spiny w trybie ręcznym, a także ustawić automatyczną grę i zmienić poziom ryzyka. Po lewej stronie bębnów znajdują się przyciski do ustawiania efektów dźwiękowych, a także wejście do menu głównego, w którym można zobaczyć podstawowe zasady tworzenia kombinacji, informacje o bonusach i współczynnikach przypisanych do symboli tematycznych.

Warto osobno przejrzeć opcje bonusowe, ponieważ są one naprawdę bardzo różnorodne i otwierają przed graczami wiele zyskownych perspektyw. Na przykład unikalny symbol xWays to osobna ikona, która pojawia się tylko na środkowych bębnach i wypełnia wszystkie przestrzenie w komórkach.

Symbole xSplit Wilds podwajają mnożnik xWays, pojawiają się w grze głównej tylko na ostatnich 3 bębnach i dzielą wszystko Tabela wypłat Hoardera pozostałe postacie po lewej stronie w tym samym rzędzie. A potem zamieniają się w zwykłe dzikie symbole.

Symbole scatter w automacie to 2. Mogą pojawić się na wszystkich bębnach z wyjątkiem pierwszego. Z ich pomocą aktywowany jest specjalny tryb Bunker Raid Spins, w którym gracze mają możliwość skorzystania z serii darmowych spinów - darmowych spinów bez aktualizacji stawki. Jeśli runda bonusowa nie zostanie aktywowana po upuszczeniu symboli rozproszonych, symbole te zamienią się w zwykłe ikony xWays. Gdy rundy Bunker Raid Spins są aktywowane, użytkownicy mogą otrzymać 7 lub 10 darmowych spinów (liczba zależy od tego, z jakimi symbolami zostanie uruchomiony - zwykły Scatter lub Super Scatter). Wypłaty w spinach bonusowych rosną w zależności od poziomu - im wyższe poziomy, tym więcej nisko opłacanych symboli jest usuwanych z bębnów i odpowiednio wzrasta wysokość bieżącej wygranej.

Jak wspomniano powyżej, maksymalna wypłata w grze wynosi x11030 początkowego zakładu. Możesz go zdobyć, gdy na bębnach pojawią się najlepiej płatne obrazy.

Tabela wypłat

  • rolka papieru - x0,2-1;

  • szklana butelka - x0,2-1,05;

  • kanister - x0,2-1,1;

  • apteczka - x0,25-1,15;

  • urządzenie żółte - x0,25-1,25;

  • znaki - x0,3-5.

RTP - 96,14%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Hoarder
Wszystkie gry producenta Nolimit
Back to top