Machina Megaway Machina Megaway

Machina Megaway - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Machina Megaway
Producent: Relax Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 46656/6
Maks. wygrała: х26000
Funkcje: Megaways Jackpot

Interfejs Machina Megaway Automat do gry Machina Megaway od dostawcy Relax Gaming to hit roku 2019, który urzekł użytkowników swoją fabułą i możliwością trafienia dużego jackpota. Maksymalna wygrana w automacie jest równa zakładowi powiększonemu o 26 000 razy. Zbieranie kombinacji w celu uzyskania takiej wygranej nie jest szczególnie trudne ze względu na obecność różnych opcji bonusowych i wysoki RTP wynoszący 96,59%. Aby docenić wszystkie przywileje, sugerujemy wypróbowanie darmowej gry Machina Megaway na naszej stronie internetowej. Tutaj możesz również wybrać niezawodne kasyno online z tą grą w lobby.

Recenzja automatu do gry Machina Megaway

Fantastyczna fabuła maszyny nie jest główną cechą. Jeszcze bardziej atrakcyjna dla graczy jest niezwykła konstrukcja, Machina Megaway wygrywa ponieważ wcześniej Relax Gaming nabył unikalny silnik MegaWays od Big Time Gaming, co pozwoliło zwiększyć liczbę możliwych opcji komponowania kombinacji nagród do 46656. Liczba bębnów na boisku wynosi 6, a każdy z nich może pomieścić 6 symboli, co również pozwala graczom oczekiwać większych płatności. Maksymalny zakład w automacie to 100 kredytów. Ryzykując taką kwotę, użytkownicy mogą spodziewać się jej zwiększenia nawet 26 000 razy.

Jak grać na automacie Machina Megaway

Maszyna megaway Rozgrywka w Machina Megaway nie budzi pytań nawet początkującym graczom. Bezpośrednio pod polem gry znajduje się panel sterowania z przyciskami do wyboru kwoty zakładu, obrotów początkowych, dodatkowych ustawień, a także do wyświetlania menu z zasadami, opisem funkcji bonusowych i tabelą współczynników. Te ostatnie pokazują, o ile aktualny zakład gracza może zostać zwiększony, gdy na boisku zostaną wykonane określone kombinacje symboli tematycznych.

Jeśli chodzi o opcje specjalne, należy od razu zauważyć, że automat nie posiada standardowej gry bonusowej i dodatkowych mnożników. Ale jednocześnie jest Wild, Scatter, a także tryb „Fast Spin”. I to nie licząc możliwości wygrania 3 progresywnych jackpotów na raz - Silver, Gold, Platinum. Po lewej stronie pola z bębnami i komórkami, w których znajdują się symbole do tworzenia kombinacji, znajdują się okienka, które wyświetlają zgromadzone w trakcie gry kwoty. Są one naliczane nie do końca typowo – największą srebrną wygraną można zdobyć, jeśli na bębnach pojawi się 16 ikon z robotem. Za 12 takich obrazów przyznawany jest złoty jackpot, a za 10 - platynowy.

Kolejną cechą automatu jest opcja Hyper Bonus, która jest aktywowana na dwa sposoby - gdy pojawi się 3-6 Scatter. Tabela wypłat Machina Megaway symbole na boisku lub kupując rundę bonusową, płacąc za nie pieniędzmi z salda głównego. Maksymalna liczba darmowych spinów dostępnych w rundzie bonusowej to 18, aby zakupić tę kwotę, gracz musi zapłacić kwotę, która jest 337-krotnością aktualnego zakładu. Minimalną liczbę darmowych spinów (10) można kupić za kwotę odpowiadającą 52 zakładom.

Symbol Wild, reprezentowany przez obraz chipa komputerowego, jest wyjątkowy, ponieważ może pojawić się na boisku w różnych rozmiarach. Oznacza to zajęcie kilku komórek naraz na bębnach. Jego funkcją jest możliwość zastąpienia wszystkich innych symboli na polu z wyjątkiem Scatter i żetonu, który gromadzi bonusy, aby zwiększyć szanse na zdobycie jednego z 3 dostępnych jackpotów.

Tabela wypłat

  • 9 - x0,1-1;

  • 10 - x0,1-1;

  • J - x0,1-1;

  • Q - x0,1-1;

  • K - x0,15-1,2;

  • A - x0,15-1,2;

  • obrazy postaci - x0.1-2.

RTP - 96,59%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Machina Megaway
Wszystkie gry producenta Relax Gaming
Back to top