Booty Bay Booty Bay

Booty Bay - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Booty Bay
Producent: Push Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: -/-
Maks. wygrała: х20000
Funkcje: Sticky Wilds Losowy mnożnik

Tapeta Booty Bay Automat Booty Bay to nowość od Push Gaming, której data premiery zaplanowana jest na 15 lipca 2021 roku. Jest to niesamowicie piękny automat z popularnym motywem pirackim, w którym możesz zwiększyć swój zakład maksymalnie 20 000 razy. RTP - 96,41%, poziom zmienności według danych operatora jest bardzo wysoki, co oznacza, że duże wygrane są tutaj realne. Oferujemy grę w Booty Bay za darmo na naszej stronie internetowej i wybór równoległego kasyna online z naszej oceny, w którym ten automat będzie dostępny w trybie na prawdziwe pieniądze.

Recenzja automatu Booty Bay

Ten automat jest bardzo efektownie udekorowany - boisko znajduje się na tle wyspy, gdzie według legendy twórców cenne Interfejs Booty Bay skarby. Ale, jak rozumiesz, nie mówimy o prawdziwych poszukiwaniach i wykopaliskach. Aby stać się właścicielem skarbów, musisz zbierać kombinacje tych samych symboli, które polegają na dużych płatnościach.

Liczba bębnów na polu wynosi 5, rzędów symboli również 5, nie ma linii wygrywających, ponieważ kombinacje są wypłacane, gdy ikony w specjalnych klastrach pasują. Minimalna stawka w jednym spinie wynosi 0,1 kredytu, maksymalna to 100 kredytów.Najmniejsze wygrane są przyznawane, jeśli pasują monety tego samego koloru, a największe - jeśli wizerunki starego kapitana pokrywają się w klastrach.

Jak grać na automacie Booty Bay

Wygrana Booty Bay Rozgrywka w Booty Bay, pomimo nowości maszyny i oryginalności jej konstrukcji, jest niezwykle prosta. Poniżej pola gry znajduje się panel z oknami, w którym wyświetlane jest saldo, wielkość aktualnego zakładu oraz kwota wygranej. Istnieją również podstawowe klawisze do uruchamiania spinów w trybach manualnym i automatycznym, a także przyciski do regulacji bety.

Jako główny bonus automat wykorzystuje gorącą piaszczystą strefę, która znajduje się w centralnej części bębnów. Ikony ze skrzyniami (Booty Wild) wpadające w ten obszar mogą wyzwalać darmowe spiny z dodatkowymi mnożnikami wypłat. Oprócz standardowych skrzyń istnieją również zamknięte łańcuchy - nazywane są Locking Wilds i aktywują funkcję slotu o tej samej nazwie, która pozwala na unieruchomienie obrazu na 3 spiny i za każdym razem zwiększa mnożnik zakładu.

Kiedy symbol Swirling Rapids spadnie na bębny, w slocie zostanie uruchomiony 1 dodatkowy darmowy spin. Wszystko Tabela wypłat w Booty Bay odblokowany Booty Wilds w tym momencie przenosi się do gorącej strefy i jednocześnie zwiększa mnożnik o jeden więcej.

Oprócz wymienionych już opcji, w slocie są jeszcze 2 szybkie bonusy. Pierwszy aktywuje się, gdy na polu pojawi się obrazek z mapą skarbów. Funkcja bonusowa polega na tym, że użytkownicy wybierają jedną spośród 6 losowych nagród, w których można napotkać zarówno dodatkowe mnożniki (maksymalnie x1500), jak i symbole bonusowe. Drugim i ostatnim bonusem jest Triple Wild Lock, który jest aktywowany, gdy pojawią się 3 dzikie symbole. Jednocześnie rozpoczyna się ciągła seria darmowych spinów, która nie kończy się, dopóki co najmniej jeden Booty Wild nie znajdzie się w gorącej strefie.

Tabela wypłat

  • monety - x0,05-1,25;

  • luneta - x0,1-2,5;

  • kompas - x0,1-2,5;

  • kubek - x0,15-2,5;

  • pirat - x0,25-5;

  • dziewczynka - x0,35-12,5;

  • kapitan - x1,5-25.

RTP - 96,41%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Booty Bay
Wszystkie gry producenta Push Gaming
Back to top