Pyramyth Pyramyth

Pyramyth - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5
Pyramyth

Opis

Nazwa gniazda: Pyramyth
Producent: Thunderkick
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 15/5
Maks. wygrała: х15000
Funkcje: Sticky Wilds Odrzucony

Interfejs piramidy Automat Pyramyth od dostawcy Thunderkick jest prawdopodobnie jedną z najbardziej oczekiwanych letnich nowości w niszy hazardowej. A takie zapotrzebowanie na długo przed premierą (data - 18 sierpnia 2021 r.) tłumaczy się dużym zaufaniem do dewelopera, a także popularnym tematem poświęconym egipskim skarbom.

RTP w slocie wynosi 96,17%, zmienność jest wysoka, a maksymalny mnożnik to x15000. Możesz wypróbować Pyramyth za darmo na naszej stronie internetowej, gdzie oprócz szczegółowych recenzji automatów do gier, przedstawiamy naszym odwiedzającym ocenę najlepszych kasyn online. Wybierz odpowiedni automat w lobby i przejdź do zakładów na prawdziwe pieniądze.

Recenzja slotu Pyramyth

Temat gry jest jednym z najpopularniejszych w świecie hazardu. Hazardzistów od czasu pojawienia się pierwszych automatów do gry przyciąga wszystko, co związane ze starożytnymi Piramita wygrywaamy tajemnice, władcy i skarby. Ale w tym przypadku twórcy postanowili skupić się na bonusach – dodali szereg dodatkowych opcji, które pozwalają na otrzymywanie jeszcze większych płatności.

Jeśli chodzi o spiny standardowe, wypłaty naliczane są dla kombinacji utworzonych na polu z 5 bębnami i 3 rzędami symboli. W tym celu automat ma również 15 linii nagród - optymalna kwota do gry ze średnim poziomem zmienności. Zakłady przed rozpoczęciem spinów można obstawiać w zakresie 0,1-100 kredytów. Im większy zakład zostanie wybrany przez gracza, tym większa wygrana może być wynikiem zbiegu tych samych obrazów na liniach.

Jak grać na automacie Pyramyth

Wielka wygrana piramidy Rozgrywka w Pyramyth jest prosta, ponieważ zasady w tym automacie również są standardowe. Algorytm działań użytkownika polega na wybraniu odpowiedniego rozmiaru bety, naciśnięciu przycisku na panelu sterowania pod polem gry, aby rozpocząć spiny w trybie ręcznym lub automatycznym, poczekaniu na pojawienie się kombinacji nagród i wygraniu. Kwota wypłaty jest również wyświetlana na panelu sterowania pod bębnami, w oknie obok, gdzie widoczna jest aktualna kwota zakładu.

Przejdźmy teraz do bonusów. Dziki symbol w postaci skarabeusza może pojawić się na każdym z 5 bębnów. Zastępuje wszystkie inne ikony, z wyjątkiem tych z dodatkowymi opcjami. Ponadto, gdy na polu pojawi się jeden dziki symbol, wypłata jest podwojona (mnożnik x2), a jeśli gracz otrzyma pełny zestaw 5 symboli dzikich, wypłata jest mnożona przez x32 maksymalnie.

Runda bonusowa z darmowymi spinami jest aktywowana, gdy obraz z odblaskiem słonecznym (Scatter) wyląduje na bębnach. Może to być 3, 4 lub 5 i jednocześnie Specjalny znak piramidy gracz otrzymuje odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowych spinów. Każde zwycięstwo w tej rundzie dodatkowo aktywuje funkcję lepkich respinów. Po włączeniu ikony nagród zamarzają w swoich komórkach, dopóki ekran nie zostanie wypełniony zwycięskimi kombinacjami. Nawet podczas rundy bonusowej na polu mogą pojawić się wędrujące dzikie symbole. Dają również dodatkowe mnożniki i dodają do 5 darmowych spinów. Tym samym możemy powiedzieć, że pomimo całej prostoty maszyny, jej potencjał jest bardzo solidny – w komplecie z popularną fabułą poświęconą skarbom Egiptu, wszystko to gwarantuje jej uznanie przez użytkowników zaraz po premierze.

Tabela wypłat

  • symbole kart;

  • skarabeusz;

  • niebieska maska bóstwa;

  • pies;

  • sokół;

  • dziewczynka.

RTP - 96,17%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Pyramyth
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top