Book of Destiny Book of Destiny

Book of Destiny - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Book of Destiny
Producent: Relax Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х5000
Funkcje: Darmowe spiny Kup funkcję

Tapeta Księga Przeznaczenia Automat do gry Book of Destiny to nowy produkt firmy Relax Gaming, którego data premiery zaplanowana jest na 31 sierpnia 2021 roku. Oznacza to, że już niedługo gracze będą mieli okazję cieszyć się swoją ulubioną fabułą poświęconą egipskim tajemnicom, a nawet zwiększyć swoje zakłady do 5000 razy tak bardzo, jak to tylko możliwe. RTP - 96,5-96,72%, wśród opcji bonusowych znajdują się tylko te aktywowane specjalnymi symbolami. Ale nie lekceważ perspektyw. Zalecamy wypróbowanie wersji demonstracyjnej Księgi Przeznaczenia na naszej stronie internetowej i upewnienie się, że potencjał jest doskonały. A po oficjalnym uruchomieniu automatu, możesz również wybrać odpowiednie kasyno online na zakłady na prawdziwe pieniądze w naszym topie.

Recenzja automatu Book of Destiny

Fabuła automatu jest jak najbardziej klasyczna. Poszukiwacz skarbów, ponure komnaty, tajemnicze symbole, bóstwa – wszystko to tak uwielbiają hazardziści. Interfejs Księgi Przeznaczenia Dlatego możemy z góry powiedzieć, że Księga Przeznaczenia jest skazana na sukces. Również dzięki niezwykle prostym zasadom. Na boisku w formacie 5x3 znajduje się 10 linii nagród (bębny/rzędy symboli). Na tym ostatnim, po zakończeniu spinów, można tworzyć kombinacje 3-5 identycznych obrazów, na których polegają dobre wypłaty.

Jak grać na automacie Book of Destiny

Dostępność Księgi Przeznaczenia Rozgrywka w Book of Destiny zgodnie z fabułą, a także zasadami twórcy, wcale nie jest trudna. Pole gry znajduje się w samym środku ekranu, w prawym dolnym rogu znajduje się panel sterowania z przyciskami do uruchamiania spinów w trybie automatycznym lub ręcznym do wyboru przez użytkownika, do wyboru kwoty zakładu i innych ustawień. Pomiędzy klawiszami do wyboru wielkości bety znajduje się okno do wyświetlania kwoty. Kwota wygranej jest wyświetlana na ekranie po pojawieniu się kombinacji tych samych symboli i jest natychmiast automatycznie dodawana do salda głównego, którego wysokość jest wyświetlana w lewym dolnym rogu ekranu.

Symbol z książką w automacie wykonuje jednocześnie 2 opcje specjalne - Wild i Scatter. Gdy Tabela wypłat Księgi Przeznaczenia pierwsza księga zostanie uruchomiona, może zastąpić wszystkie inne ikony na polu. Gdy funkcja scatter jest włączona, gracz otrzymuje 10 darmowych spinów. W tej rundzie pojawiają się również książki, które mogą rozszerzyć się na cały bęben, co pozwala zbierać jeszcze bardziej opłacalne kombinacje nagród.

Inną interesującą cechą automatu Book of Destiny jest to, że w rundzie bonusowej z darmowymi spinami gracze mają możliwość dalszego zwiększenia swoich szans na wygraną, włączając funkcję Scatter Boost. W tym przypadku ilość beta wzrasta o 50% na obrót, a aktywacja następuje bezpośrednio przez obraz z gwiazdką na panelu sterowania. Jest to tak zwany zakup dodatkowej rundy bonusowej, która gwarantuje pojawienie się 3 kolejnych symboli scatter w kolejnym spinie. Kupując specjalną funkcję, stopa zwrotu wzrasta od punktu początkowego 96,5% do 96,72% maksimum.

Tabela wypłat

 • 10 - x0,5-10;

 • J - x0,5-10;

 • Q - x0,5-10;

 • K - x0,5-15;

 • A - x0,5-15;

 • pies - x0,5-75;

 • ptak - x0,5-75;

 • pingwin - x0,5-200;

 • badacz - x1-500;

 • książka (Scatter) - x1-500;

 • książka (Dzikie) - x2-200.

RTP - 96,5-96,72%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Book of Destiny
Wszystkie gry producenta Relax Gaming
Back to top