Wild Flower Wild Flower

Wild Flower - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Wild Flower
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 4096/6
Maks. wygrała: х114100
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds Retrigger

Tapeta z dzikim kwiatem Automat do gry Wild Flower przyciąga uwagę miłośników przyrody. Został opracowany przez Big Time Gaming z datą premiery 22 kwietnia 2021 r. Grając w demo w Wild Flower zauważysz, że najczęściej powstają kombinacje nominałów kart. RTP (deklarowany zwrot teoretyczny) - 96,52%. Na naszej stronie możesz grać za darmo.

Recenzja automatu z dzikim kwiatem

Dobrze dobrana muzyka służy jako ścieżka dźwiękowa. Fabuła symulatora poświęcona jest zimie. W tle ośnieżone drzewa i zamarznięte jezioro. Gracze będą patrzeć na fioletowe niebo i srebrzysty księżyc. Na tym tle znajduje się pole główne. Składa się z sześciu bębnów (czterech głównych i dwóch pomocniczych). Płatne kombinacje można dodawać jednocześnie na 4096 liniach.

Maszyna wykorzystywała technologie HTML 5 i JS, dzięki czemu jednoręki bandyta ładuje się nie tylko na komputer. Jest dostępny w wersji mobilnej (wł. Interfejs dzikiego kwiatu smartfony lub tablety). Twórca oprogramowania zadeklarował dużą zmienność. Należy to wziąć pod uwagę podczas obstawiania prawdziwych zakładów. Środki należy rozdzielić tak, aby wystarczyły na 150-200 spinów.

Minimalny zakład na spin to 0,1 monety, maksymalny to 10. Kumulacyjny jackpot nie jest losowany. Największa wypłata jest obliczana dla najwyższej kombinacji (składa się z wizerunków sześciu wilków). Nagroda jest obliczana z mnożnikiem x10.

Jak grać na automacie Wild Flower

Dodatkowe funkcje Wild Flower Rozgrywka w Wild Flower jest intuicyjna. Jednoręki panel kontrolny bandytów zajmuje prawą stronę wyświetlacza. Zakład spinowy reguluje się, klikając „Stawka”. Trójkątny klawisz służy do aktywacji pojedynczego spinu. "Auto" - aby rozpocząć automatyczne spiny barbana. „Opcje” – zmiana ustawień, „Pomoc” – zapoznanie się z podstawowymi informacjami. Po kliknięciu „I” otwiera się osobna strona z regułami.

Kombinacje składają się najczęściej z nominałów kart. Są to oznaczenia dziewiątki, dziesiątki, waleta, damy, króla, asa. Zajmują dolne rzędy tabeli wypłat. Obrazy tematyczne są droższe. Należą do nich gwiazda, ślad zwierzęcia, dziewczyna, wilk.

Kombinacje są liczone według standardowych zasad. Składają się z 3, 4, 5 lub 6 identycznych obrazków. Głównym warunkiem jest ciągłość (identyczne obrazy mogą być udostępniane przez Wilds). Sekwencje liczone są tylko od pierwszej rolki po lewej stronie. Schemat jest wskazany w tabeli wypłat, zaleca się dokładne rozważenie go przed uruchomieniem.

Symbol Wild jest wykonany w postaci kawałka lodu. Jest „zamrożony”. Wypadając na polu głównym, pozostaje tam na czas nowego spinu. Drugi Wild to kwiat, Tabela wypłat Dzikiego Kwiatu który jest wypłacany z mnożnikiem x8.

Żółty księżyc - Scatter używany do aktywacji bonusu. Przed rozpoczęciem rundy gracz wybiera jedną z dwóch opcji. Najpiękniejsza rzecz daje 7 darmowych spinów. Przed aktywacją darmowych spinów wybierany jest królewski symbol z lepkim Wildem.

Dzięki My Heart Beats Faster szczęśliwcy otrzymują 12 FS. Dziki symbol, który działa podczas rundy, ma postać drabiny. Zastępuje wszystkie normalne obrazy, opuszczając je w żądanej pozycji. Istniejąca kombinacja jest płatna losowym współczynnikiem x10, x20, x40, x80. Gdy pojawi się 3-6 nowych Scatterów, uruchomione zostanie kolejne 8 do 20 darmowych spinów.

Tabela wypłat

Wygrane są pokazane w tabeli wypłat. Kursy zależą od liczby symboli w kombinacji (od trzech do sześciu):

· Wilk - x1/2,5/5/10;

· Dziewczyna - h0,4/0,7/2,5/5;

· Ślad wilka - h0,3/0,6/1,5/2,5;

· Gwiazda - h0,3/0,5/1,2/1,5;

· Król, as - h0,2/0,4/1/1,2;

· Pani - h0,2/0,3/0,6/0,8;

· Diamenty - h0,1/0,3/0,6/0,8;

· Dziewięć, dziesięć - h0,1/0,2/0,4/0,5.

RTP (zwrot teoretyczny) - 96,52%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Wild Flower
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top