Monopoly Megaways Monopoly Megaways

Monopoly Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Monopoly Megaways
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 117649/6
Maks. wygrała: х15000
Funkcje: Megaways Odrzucony Kaskadowe Kołowrotki

Tapeta Monopoly Megaways Automat Monopoly Megaways jest licencjonowanym automatem marki Big Time Gaming. Data premiery to 4 grudnia 2019 r. Temat poświęcony grze planszowej „Monopol”. Granie w demo w Monopoly Megaways ułatwia zapoznanie się z zasadami bez żadnych kosztów.

RTP (Reklamowany zwrot) - 96,5%. Najczęściej zwycięskie kombinacje powstają z kart do gry, rzadziej z ikon tematycznych. Możesz grać za darmo na naszej stronie, aby poznać zasady. Jeśli chcesz robić prawdziwe zakłady, poszukaj zaufanego kasyna.

Recenzja gry Monopoly Megaways

Fabuła oparta jest na grze planszowej „Monopol”. Była popularna w latach 90. Interfejs Monopoly Megaways ostatni wiek. W momencie ładowania wyświetlany jest obraz pola z żetonami i głównym bohaterem. To mężczyzna w czarnym garniturze i cylindrze.

Powyżej, na tle drapaczy chmur, znajduje się 6 rolek różniących się wysokością. Nie ma oddzielnych linii nagród do aktywacji. Na dole powielone są komórki z gry planszowej. Przedstawiają głównego bohatera, pierścionek, skrzynię, lokomotywę, znak zapytania.

Dodatkowe funkcje Monopoly Megaways Opłacalne kombinacje są dodawane na 117 649 sposobów. Minimalna kwota za spin to 0,2 żetonów, maksymalna to 40. Przy podziale budżetu na całą sesję należy liczyć się z dużą wariancją. Producent zastąpił progresywnego jackpota stałym. Przy tworzeniu łańcucha seniorów stawka jest mnożona przez współczynnik x14 700.

Deweloper wdrożył platformy js i html 5. Dlatego maszyna działa na komputerze, smartfonie, tablecie. Pobieranie jest szybkie, nawet przy niskiej prędkości Internetu.

Jak grać w Monopoly Megaways?

Rozgrywka w Monopoly Megaways jest zrozumiała dla nowych i zaawansowanych użytkowników. Podobnie jak w innych opracowaniach marki, panel sterowania jest wyświetlany po kliknięciu „Kontynuuj”. Klikając na „Stawka”, gracze stawiają prawdziwy lub nominalny zakład. Klikając w trójkąt, aktywowany jest pojedynczy spin, podwójna strzałka - automatyczna. W tym drugim przypadku musisz najpierw kliknąć „Auto” i wybrać optymalną liczbę obrotów. Są jeszcze trzy klucze:

· „Opcje” – zmiana limitów;

· „Pomoc” – znajomość regulaminu;

· "Płaci" - ujawnienie tabeli wypłat.

Oprócz nominałów kart są też zwykłe obrazki. Są to złote psy, samochody, statki, cylinder. Kombinacje z nich są ważne, Tabela wypłat monopolu Megaways zaczynając od skrajnego lewego bębna. Składają się z 3-6 zdjęć tego samego typu. Musi być ciągły, ale może być dzielony przez Wild.

Symbol Wild ma postać litery „M”. Zastępuje każdy zły obraz wzoru podstawowego. Dzięki temu nieudany łańcuch może stać się zwycięskim. Brakuje ikony Scatter, ale gra nie staje się przez to mniej interesująca.

Istnieją dwie opcje bonusowe. Pierwszy nazwano Cascading Reels. Podczas budowania opłacalnej kombinacji ikony pomocnicze są zastępowane nowymi. Dzięki temu możesz zdobyć kilka wygranych w jednym obrocie. Druga nagroda to Reel Adventures. Aktywuje się, gdy główny bohater „wchodzi” na planszę i „ląduje” na specjalnych polach. Może to być skrzynia, inna własność, stacja kolejowa. Staje się możliwe aktywowanie darmowych spinów.

Tabela wypłat

Istnieje tabela płatności, która wyświetla koszt płatnych kombinacji. Wypłaty zależą od ilości zdjęć (od 3 do 6):

· Dziewięć, dziesięć - h0,1/0,2/0,3/0,4;

· walet, dama - h0,15/0,25/0,4/0,5;

· Król, as - h0,2/0,3/0,5/0,6;

· Pies - h0,25/0,4/0,6/0,9;

· Samochód - x0,25/0,5/0,8/1,5;

· Statek - x0,4/0,8/1/5;

· Cylinder - x2/5/10/20/50.

RTP (stosunek przegranych do wygranych spinów) - 96,5%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Monopoly Megaways
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top