Royal Mint Megaways Royal Mint Megaways

Royal Mint Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Royal Mint Megaways
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.48%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 117649/6
Maks. wygrała: х41300
Funkcje: Megaways Kaskadowe Kołowrotki

Tapeta Royal Mint Megaways Automat do gry Royal Mint Megaways pojawił się dzięki twórcy oprogramowania Big Time Gaming. Automat został wydany 12 lutego 2020 roku. Jeśli grasz w demo w Royal Mint Megaways, możesz eksplorować interfejs bez załączników. Tym razem tematem przewodnim jest życie królewskiej dynastii.

RTP (Reklamowany zwrot) - 96,48%. Najczęściej powstają płatne kombinacje nominałów kart. Rzadziej - ze zdjęć tematycznych. Na naszej stronie możesz zagrać za darmo, aby zapoznać się z regulaminem. Aby postawić pieniądze, poszukaj odpowiedniego kasyna w oferowanych ocenach.

Recenzja automatu do gry Royal Mint Megaways

Projekt graficzny odpowiada zadeklarowanej działce. Tłem był wizerunek pałacu królewskiego z wysokimi oknami. Również widoczne Interfejs Royal Mint Megaways Kwiaty wiśni. Na tym tle jest boisko z 5 głównymi bębnami i 1 dodatkowym.

Nie ma wyraźnych linii, które można aktywować. Opłacalne kombinacje powstają na 117 649 sposobów. Na każdy spin można postawić od 0,2 do 20 żetonów. Gracze powinni brać pod uwagę dużą wariancję. Pieniądze należy rozdzielić tak, aby starczyło na 150-200 spinów.

Dodatkowe funkcje Royal Mint Megaways Progresywny jackpot został zastąpiony stałym. Przy utworzeniu najwyższej kombinacji wygrane są obliczane ze współczynnikiem x4 130. Nie ma gry przez przypadek, dlatego nie można podwoić wygranych.

Twórca slotu wykorzystał technologie html 5 i js, więc aktywacja Adobe Flash Playera nie jest wymagana. Gra aktywuje się w kilka sekund na komputerze, tablecie, smartfonie. Głównym plusem jest stabilna praca maszyny przy niskiej prędkości Internetu.

Jak grać w automat Royal Mint Megaways Mega

Gra Royal Mint Megaways jest prosta, nawet dla nowych graczy. Po kliknięciu „Kontynuuj” internauci zobaczą na ekranie konsolę menu. Trójkąt służy do aktywacji jednego obrotu. Podwójna strzałka uruchomi automatyczne spiny. Po kliknięciu na trzy paski pojawiają się klawisze:

· "Auto" - ustawienia autoodtwarzania;

· „Opcje” – zmiana limitów;

· "Płaci" - otwieranie tabeli wypłat;

· „Pomoc” – znajomość regulaminu.

Podczas obstawiania pieniędzy ważne miejsce zajmują komórki „Wygrana” i „Saldo”. Pierwsza wyświetla kwotę wygranej. W drugim środki pozostałe na Tabela wypłat Royal Mint Megaways bilans główny.

Symbole w tabeli wypłat są podzielone na trzy grupy - karcianą, tematyczną i specjalną. Pierwsza obejmuje nominały od dziewięciu do asa. Do drugiego - klejnoty w kolorze fioletowym, czerwonym, niebieskim, zielonym. Kombinacje z nich powstają zgodnie ze standardowymi zasadami. Zawierają od 2-3 do 6 identycznych zdjęć. Muszą zacząć od pierwszego bębna po lewej stronie, mogą być oddzielone symbolami Wild.

Ikona Wild jest stworzona w formie odpowiadającego jej angielskiego słowa. Pełni rolę zastępcy, pojawiając się w odpowiedniej pozycji. Opcją bonusową jest reakcja. Uruchamia się, gdy dwa lub więcej symboli Wild zostanie upuszczonych jednocześnie. Znak Wild może pojawić się tylko na dodatkowych bębnach poziomych.

Są to symbole Scatter wykonane w postaci złotych liter. Jeśli z nich utworzy się słowo „MIĘTA”, rozpoczyna się runda nagród. Składa się z 12 darmowych spinów. Za każdy dodatkowy Scatter przyznawane są 4 dodatkowe darmowe spiny.

Tabela wypłat

Podobnie jak w innych maszynach, koszt kombinacji pokazany jest w tabeli wypłat. To zależy od ilości zdjęć (od 2-3 do 6):

· Dziewięć - h0,1/0,2/0,4/0,8;

· Dziesięć - h0,15/0,25/0,5/0,9;

· Diamenty - h0,2/0,25/0,5/1;

· Pani - h0,2/0,25/0,6/1;

· Król, as - h0,2/0,4/0,6/1,75;

· Szmaragd - h0,25/0,5/1/2;

· Niebieski Kamień - h0,25/1/1,5/2;

· Rubin - x1/2/2,5/7,5;

· Fioletowy klejnot - x2/5/10/25/50

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Royal Mint Megaways
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top