Star Clusters Megaclusters Star Clusters Megaclusters

Star Clusters Megaclusters - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Star Clusters Megaclusters
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.53%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: -/-
Maks. wygrała: х25000
Funkcje: Megaways Odrzucony Kaskadowe Kołowrotki

Gwiezdne gromady Megagromady tapeta Automat Star Clusters Megaclusters został stworzony z myślą o fanach klasycznych automatów. Zaprezentowała go firma Big Time Gaming. Premiera miała miejsce 24 czerwca 2020 roku. Aby poznać niuanse, możesz zagrać w Star Clusters Megaclusters za darmo.

Symbole zostały zaprojektowane w stylu retro. Płatne kombinacje składają się z klejnotów. RTP - 96,53%. Na naszej stronie możesz zagrać w demo. Po zapoznaniu się z interfejsem i zasadami poszukaj sprawdzonego kasyna na prawdziwe zakłady.

Star Clusters Megaclusters Slot Recenzja

Konstrukcja jest taka sama jak w starych gniazdach. Po załadowaniu na żółtym ekranie pojawia się główne pole z Gwiezdne gromady Megagromady – pole gry cztery bębny. Brak aktywnych linii, zwycięskie kombinacje tworzone są zgodnie z zasadą klastra. Płatne kombinacje obejmują od 5 do 25 identycznych obrazów. Zdjęcia mogą stykać się ze sobą w pionie lub poziomie.

Najmniejszy zakład na spin to 0,2 żetonów, maksymalny możliwy to 20. Przy rozdzielaniu puli należy wziąć pod uwagę zmienność. Zwykle przechodzi od średniego do wysokiego. Progresywny jackpot został zastąpiony stałą wypłatą. Jest to gwarantowane, gdy zostanie upuszczona najwyższa kombinacja. Wynagrodzenie liczone jest z mnożnikiem x23 960.

Gra dostępna jest na platformach js i html 5. Oprócz komputerów działa na smartfonach i tabletach. Hazardziści mogą ustawić automat w pozycji poziomej. Stabilność jest zapewniona nawet przy niskich prędkościach Internetu.

Jak grać w Star Clusters Megaclusters Slotluster

Gwiezdne gromady Megagromady – opcje specjalne Rozgrywka w Star Clusters Megaclusters nie jest trudna nawet dla początkujących. Po kliknięciu „Kontynuuj” po prawej stronie ekranu pojawia się konsola menu. Klikając na "Stawka", stawka jest dostosowywana, biorąc pod uwagę wybraną taktykę finansową. Klikając trójkąt, gracze aktywują pojedynczy obrót. Fani autoodtwarzania muszą kliknąć podwójną strzałkę. Liczba obrotów jest wstępnie wybrana.

Jest trzypaskowy klawisz, który otwiera ukryte menu. Po kliknięciu na niego pojawiają się cztery klawisze:

· "Płaci" - ujawnienie tabeli wypłat;

· "Auto" - przejście do gry automatycznej;

· „Opcje” – zmiana limitów;

· „Pomoc” – znajomość regulaminu.

Podczas gry na prawdziwe pieniądze komórka „Saldo” pokazuje kwotę, która pozostaje na saldzie głównym. Po obrocie losowo spasuj Gromady gwiazd Megagromady Tabela wypłat kombinacje nagród. Powstają z klejnotów w kolorze fioletowym, czerwonym, niebieskim, jasnoniebieskim, żółtym, pomarańczowym, zielonym.

Gwiazda w kolorze tęczy stała się symbolem Wild. Kolejnym specjalnym znakiem jest Golden Wild w postaci złotej gwiazdy. Działają jako substytuty, pomagając graczom uzyskać opłacalną kombinację.

Silnik Megacluster można uznać za dodatkową funkcję. Kiedy powstaje płatny klaster, każdy z płatnych symboli jest dzielony na 4 małe. W rezultacie standardowa siatka 4x4 może rozciągać się do 8x8. Jeśli płatna kombinacja zostanie ponownie utworzona, ikony zostaną usunięte. Podczas tworzenia 5 kombinacji z rzędu podczas gry głównej rozpoczynają się darmowe spiny. Wraz ze wzrostem mnożnika, dzięki licznikowi, darmowe spiny są przedłużane.

Tabela wypłat

Tabela płatności zawiera różnokolorowe kamienie. Wypłata zależy od ilości zdjęć w łańcuchu (od 5 do 25):

· Zielony - h0,15/0,2/0,4/0,6/0,8/1/3/5/10/50 ;

· Pomarańczowy - h0,15/0,2/0,4/0,6/0,8/1/3/5/10/20 ;

· Żółty, niebieski - h0,1/0,15/0,2/0,3/0,6/0,8/1/3/4/10 ;

· Niebieski - h0,2/0,3/0,5/0,75/1,25/2/4/7,5/15/50 ;

· Czerwony - h0,4/0,6/1/1,5/2,5/3/6,25/10/20/50;

· Fioletowy — x1/1,5/2/2,5/3/5/10/15/50/50.

RTP (stosunek obrotów korzystnych i niekorzystnych) - 96,53%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Star Clusters Megaclusters
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top