Lucky Streak Mk2 Lucky Streak Mk2

Lucky Streak Mk2 - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Lucky Streak Mk2
Producent: Big Time Gaming
RTP: >96.3
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: х500
Funkcje: Darmowe spiny Wygraj mnożnik

Interfejs Lucky Streak Mk2 Slot Lucky Streak Mk2 został wydany przez Big Time Gaming. Data premiery - 26 sierpnia 2020 r. Główną różnicą w stosunku do rozwoju konkurencji jest wdrożenie silników Megaquads i Megaclusters. Nie ma wyraźnego tematu fabuły, jako symbole używane są klasyczne obrazy owoców. Oprawa graficzna wykonana w stylu retro. Najczęściej kombinacje nagród tworzą śliwki, gruszki, wiśnie, pomarańcze.

Automat stał się kontynuacją automatu popularnego w czasach stacjonarnych salonów gier. Jeśli grasz w demo w Lucky Streak Mk2, możesz zapoznać się z interfejsem i zasadami bez załączników. RTP (deklarowany zwrot) - 96,32%. Oznacza to, że zwrot z inwestycji na każde zainwestowane 100 USD wynosi 96,32. Możesz grać na naszej stronie za darmo. W przypadku prawdziwych zakładów szukaj niezawodnego kasyna z uczciwymi wypłatami w naszych ocenach.

Recenzja automatu Lucky Streak Mk2

Klasyczna gra wygląda jak stare automaty. Wizualizacja 3D i złożone opcje nie są używane. Większość wyświetlacza zajmuje pole gry. Pole gry Lucky Streak Mk2 M Składa się z 5 bębnów i 20 zawsze aktywnych linii. Minimalny możliwy zakład na spin to 0,4 monety, maksymalny to 40. Stawiając zakład, musisz wziąć pod uwagę wariancję. Waha się od średniego do wysokiego. Twórca oprogramowania zamienił akumulowany jackpot na stały. Największy współczynnik to x10 000.

Deweloper wykorzystał technologie html 5 i js. Dlatego slot ładuje się w kilka sekund na dowolnym urządzeniu mobilnym (smartfonie lub tablecie). Jedną z zalet jest stabilna praca przy niskich prędkościach Internetu.

Jak grać w slot Lucky Streak Mk2k

Opcje specjalne Lucky Streak Mk2 Rozgrywka w Lucky Streak Mk2 jest intuicyjna nawet dla początkujących. Wszystkie czynności w slocie wykonywane są za pomocą klawiszy znajdujących się na panelu sterowania. Zajmuje prawą stronę monitora. Przed zmianą ustawień należy kliknąć „Kontynuuj”. Wielkość zakładu spinowego jest dostosowywana za pomocą strzałek obok słowa „Stawka”. Jeden obrót jest aktywowany poprzez kliknięcie w trójkąt. Klawisz podwójnej strzałki służy do uruchamiania autoodtwarzania.

Jest przycisk z trzema paskami, który otwiera ukryte menu. Ekran wyświetla stronę z przyciskami pomocniczymi. "Płaci" - aby otworzyć tabelę płatności, "Pomoc" - zasady i opis interfejsu.

Popularne ikony to owoce, dzwonki, napisy „Bar”. Opłacalne kombinacje obejmują 3, 4 lub 5 identycznych obrazów. Powinny zaczynać się od pierwszej rolki po lewej i być ciągłe. Separacja przez Wilds jest dozwolona.

Podkowa to dziki znak obdarzony specjalnymi właściwościami. Po upuszczeniu w odpowiedniej pozycji zastępuje symbol przegrywania. Dzięki temu początkowo Tabela wypłat Lucky Streak Mk2 nieudana kombinacja może być zwycięska. Znak specjalny jest opłacany sam, ale nie zwiększa kosztów łańcuchów z jego udziałem. Jeśli wszystkie komórki w formacie 5x3 są wypełnione symbolami Wild, przyznawany jest stały jackpot z mnożnikiem x10 000. Jest on losowany w trybie darmowych spinów.

Darmowe spiny bębnów są aktywowane, gdy pojawią się trzy lub więcej ikon Scatter, których rolę odgrywa logo. Maksymalna liczba darmowych spinów to 15. Drugą funkcją bonusową jest Cash Stoppa. Po obu stronach ekranu znajdują się liczniki. Podczas gry głównej są wypełnione cyframi. Gdy liczniki są pełne, wygrane są obliczane po kursie od x10 do x30.

Tabela wypłat

Potencjalne wygrane z kombinacji nagród są opisane w tabeli wypłat. Największa nagroda jest gwarantowana za łańcuch identycznych symboli:

· Wiśnia, cytryna, pomarańcza, śliwka - x5;

· Dzwonek - x5;

· gruszka, winogrona, arbuz - h12,5;

· Napis "bar" - x25;

· Podwójny, potrójny pasek - x37,5;

· Dzikość - x500.

RTP (stosunek nieudanych spinów do wygrywających kombinacji) - 96,32%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Lucky Streak Mk2
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top