Bonanza 2 Extra Chilli Bonanza 2 Extra Chilli

Bonanza 2 Extra Chilli - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
3/5

Opis

Nazwa gniazda: Bonanza 2 Extra Chilli
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 117649/6
Maks. wygrała: х15000
Funkcje: Megaways Retrigger

Tapeta Bonanza 2 Extra Chilli Automat do gry Bonanza 2 Extra Chilli od Big Time Gaming poświęcony jest kuchni meksykańskiej. Nie jest to najczęstszy temat, ale hazardziści to lubili. Zwrot teoretyczny (RTP) - 96,82%. Najczęściej opłacalne kombinacje składają się z nominałów kart, rzadziej warzyw (co jest logiczne, bo kuchnia to kuchnia).

Na naszej stronie możesz zagrać w Bonanza 2 Extra Chilli za darmo. Aby postawić pieniądze, musisz zarejestrować się w zaufanym kasynie z uczciwymi wypłatami.

Recenzja automatu Bonanza 2 Extra Chilli

Fabuła poświęcona jest kuchni meksykańskiej. Tłem był wizerunek targów z Interfejs Bonanza 2 Extra Chilli karuzele i stragany z jedzeniem. Na tym tle jest boisko z sześcioma bębnami. Nie ma widocznych linii do aktywacji. Opłacalne kombinacje dodaje 117 649 metod.

Automat nie jest połączony z systemem progresywnego losowania jackpota, więc w przypadku szczęścia szczęśliwcy otrzymują maksymalną wypłatę. Kluczem do sukcesu jest stworzenie kombinacji seniorów. Jest wypłacany z mnożnikiem x15000. Minimalna stawka to 0,2 żetonów, maksymalna to 40. Pieniądze są rozdzielane na całą sesję z uwzględnieniem średniej wariancji.

Do plusów należy obecność wersji mobilnej. Gra powstała na platformach html 5 i js. Dzięki temu błyskawicznie ładuje się na smartfony i tablety różnych marek. Pozostaje dostępny nawet przy niskich prędkościach internetu.

Jak grać na automacie Bonanza 2 Extra Chilli

Dodatkowe opcje Bonanza 2 Extra Chilli Do sterowania służą przyciski na pasku menu. Rozgrywka w Bonanza 2 Extra Chilli jest taka sama jak w innych grach tej marki. Stawkę wybiera się z dostępnych opcji po kliknięciu na „Stawka”. Kliknięcie w trójkąt aktywuje jeden obrót. Dla fanów autoodtwarzania jest podwójna strzałka. Najpierw musisz kliknąć „Auto” i wybrać liczbę obrotów.

W konsoli menu znajdują się klawisze pomocnicze. Kliknięcie na "Płaci" otwiera tabelę płatności z symbolami i mnożnikami. Na "Pomoc" - strona z regułami. Dodatkowo możesz wyłączyć ścieżkę dźwiękową. W wersji mobilnej slot uzyskuje pozycję poziomą w ciągu kilku sekund.

Najmniejsze nagrody przyznawane są za oznaczenie kart do gry, od dziewięciu do asa. Ikony tematyczne są wyposażone w większe mnożniki. Są to papryka niebieska, zielona, czerwona, fioletowa. Liczone są kombinacje, które pasują do zasad:

· Dołącz od 3 do 6 identycznych zdjęć;

· Zacznij od lewej krawędzi wyświetlacza;

· Nie powinny być oddzielone innymi rysunkami.

Słowo o tej samej nazwie, wykonane na tle kolorowych ołówków, stało się symbolem Wild. Nie płaci sam, ale zastępuje nieudany Tabela wypłat Bonanza 2 Extra Chilli Obrazy. Złote słowo HOT – Scatter, którego pojawienie się prowadzi do aktywacji ośmiu darmowych spinów. Wcześniej bieżąca stawka jest mnożona przez współczynnik x4.

Jest jeszcze jedna dodatkowa funkcja. Po utworzeniu opłacalnej kombinacji zawarte w niej symbole eksplodują. Ich miejsce zajmują nowe zdjęcia. Daje to możliwość tworzenia dodatkowych sekwencji. Istnieje bonus z kołem fortuny, w którym rozgrywane są darmowe spiny.

Tabela wypłat

Tabela wypłat pokazuje nagrodę za udane kombinacje. Jego wielkość uzależniona jest od ilości zdjęć (od 3 do 6):

· Dziewięć - h0,1/0,2/0,4/0,8;

· Dziesięć - h0,15/0,25/0,5/0,9;

· Diamenty - h0,15/0,25/0,5/1;

· Pani - h0,2/0,25/0,6/1;

· Król, as - h0,2/0,4/0,6/1,75;

· Papryka zielona - h0,25/0,5/0,75/2;

· Niebieski - h0,25/1/1,5/2;

· Czerwony - x1/2/2,5/7,5;

· Fioletowy - x2/5/10/25/50.

RTP (wskaźnik strat do wygranych w procentach) - 96,82%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Bonanza 2 Extra Chilli
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top