Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box

Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.64%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: х12000
Funkcje: Wygraj mnożnik Kup funkcję Losowy mnożnik

Wygaszacz ekranu Kto chce zostać milionerem Mystery Box Automat do gry Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box został zaprezentowany przez Big Time Gaming. Wiadomo, że premiera licencjonowanego slotu miała miejsce 6 grudnia 2019 roku. Jako temat wybrano znany program telewizyjny. Ci, którzy chcą zagrać w demo w Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box, bez inwestycji zapoznają się nie tylko z interfejsem, ale także z funkcjonalnością automatu. Zobaczą na wyświetlaczu obraz studia i inne symbole tematyczne.

RTP w slocie wynosi 96,64%, a na naszej stronie możesz zagrać w Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box za darmo.

Recenzja automatów do gry

Fabuła oparta jest na programie telewizyjnym Kto chce zostać milionerem, więc studio służy jako tematyczny obraz na wyświetlaczu. Kto chce zostać milionerem Mystery Box? Rzędy widzów są dobrze widoczne. Na tym tle jest boisko z 5 bębnami. Brak wyraźnych linii aktywnych. Opłacalne sekwencje dodaje się 243 metodami.

Minimalny zakład to 0,1 monety, największy 40. Przy rozdzielaniu pieniędzy na całą sesję lepiej wziąć pod uwagę średnią wariancję. Kumulacyjny jackpot został zastąpiony stałym. Wygrana za najwyższą kombinację jest wypłacana ze współczynnikiem x12 000. Szczegóły publikowane są w tabeli wypłat.

Dostępna jest wersja mobilna. Przy tworzeniu gry wprowadzono technologie js i html 5. Dzięki temu maszyna uruchamia się w kilka sekund na różnych nośnikach. Na przykład smartfony i tablety.

Jak grać na automacie „Kto chce zostać milionerem Mystery Box”

Rozgrywka w Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box będzie łatwa do zrozumienia nawet dla początkujących. Klikając na "Stawka" regulujesz wielkość zakładu. Klikając na trójkąt, bębny uruchamiają się ręcznie, podwójna strzałka - automatycznie. W tym drugim przypadku liczba spinów jest wstępnie wybrana. Na osobnej stronie możesz otworzyć nazwy czterech kart:

· "Płaci" - tabela opłat;

· "Auto" - limity dla autoodtwarzania;

· "Opcja" - zmiana ustawień;

· "Pomoc" - strona z regulaminem.

Dodatkowe funkcje „Kto chce zostać milionerem Mystery Box” Oznaczenia kart są płatne co najmniej. Są to nominały od dziewięciu do asa. Figury geometryczne z 5, 6, 8 rogami i okręgami mają większe współczynniki. Opłaca się je, gdy spadają w ilości 3-5 sztuk. Kombinacje są ważne, jeśli zaczynają się od lewej krawędzi monitora. Aby podwoić nagrodę, musisz użyć opcji Gamble.

Jest Wild wykonany w formie napisu x2. Znak specjalny pojawia się tylko w trzech środkowych kolumnach. Zastępuje złe obrazy, dzięki czemu bezpłatna kombinacja może być zwycięska. Dziki przy swoim udziale podwaja koszt łańcuchów.

Mystery Box (pudełko ze znakiem zapytania) aktywuje opcję bonusową. Nawet jeden kawałek w Tabela wypłat „Kto chce zostać milionerem Mystery Box” pojawia się na ekranie losowo zmienia się w inną ikonę. Może to być nazwa karty, obraz tematyczny, Wild lub Scatter. Rosną szanse na wygraną. Istnieje szansa na aktywację darmowych spinów.

Kwiat pełni rolę ikony Scatter. Opcje nagród zależą od liczby znaków specjalnych, które pojawiają się na monitorze. A 3, 4, 5 Scatery, padające jednocześnie na pole, aktywują darmowe spiny (od 7 do 20). Liczba darmowych spinów zależy od liczby symboli specjalnych. Istnieje mnożnik do x50. Wypłaty za zwycięskie kombinacje są przez nią mnożone.

Tabela wypłat

Ceny kombinacji nagród podane są w tabeli wypłat. Koszt zależy od ilości zdjęć (3, 4 lub 5):

· Dziewięć, dziesięć - X01/0,2/0,6;

· walet, dama - h0,2/0,3/0,7;

· Król, As - h0,3/0,4/1;

· Pentagon - h0,4/0,5/2;

· Sześciokąt - h0,5/0,6/2,5;

· Oktagon - h0,6/0,8/3;

· Koło - x1/1,5/2/25;

· Kwiatek - x2/5/20/200.

RTP (stosunek przegranych i udanych spinów) - 96,64%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top