Lil Devil Lil Devil

Lil Devil - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Lil Devil
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 6/4096
Maks. wygrała: х10000
Funkcje: Sticky Wilds Kaskadowe Kołowrotki Losowy mnożnik

Tapeta Lil Devil Automat do gry Lil Devil pojawił się dzięki twórcy oprogramowania Big Time Gaming. Data premiery licencjonowanej gry to 12 września 2019 roku. Tym razem jako motyw przewodni producent wybrał życie w Stanach Zjednoczonych. Jeśli grasz w Lil Devil za darmo, możesz bezpłatnie zapoznać się z interfejsem i funkcjami automatu.

RTP - 96,43%. Najczęściej powstają dochodowe łańcuchy nominałów kart. Rzadziej obrazy tematyczne. Na naszej stronie możesz zagrać w demo w Lil Devil, aby zapoznać się z zasadami, funkcjami i bonusowymi funkcjami automatu.

Recenzja gniazda Lil Devil

Fabuła poświęcona jest urokom jednopiętrowej Ameryki. Tłem była czerwona preria z kaktusami, na której zbudowano dwupiętrowe domy. W centrum Pole gry Lil Devil ekran pokazuje pole główne z 6 bębnami. Wyraźne linie. Płatne łańcuchy są dodawane na 4096 sposobów.

Najmniejszy zakład to 0,1 żetonów, najwyższy 20. Zamiast kumulowanego jackpota stosuje się stawkę statyczną. Maksymalna wypłata jest podana dla najwyższej kombinacji. Jest opłacany ze współczynnikiem x40960.

Wypłata nie może być podwojona, ponieważ nie ma gry losowej. Do plusów należą znaki specjalne, opcje bonusowe oraz wersja mobilna. Twórca oprogramowania zaimplementował platformy js i html 5. Dzięki temu maszyna jest błyskawicznie ładowana na komputery, tablety, smartfony.

Jak grać na automacie Lil Devil

Dodatkowe funkcje Lil Devil Wszystkie czynności wykonywane są za pomocą klawiszy na pasku menu. Jest tak samo, jak w innych opracowaniach marki. Nawet dla początkujących rozgrywka Lil Devil jest intuicyjna. Klikając na przycisk „Stawka”, dopasowuje się wysokość stawki na spin. Przy podziale banku na całą sesję należy liczyć się z dużą zmiennością.

Kliknięcie w trójkąt aktywuje jeden obrót. Podwójna strzałka to gra automatyczna. Przed rozpoczęciem musisz kliknąć „Auto”, wybrać liczbę obrotów i odpowiedni limit. Są przyciski pomocnicze. Po kliknięciu „Opcje” ustawienia zmieniają się według własnego uznania. Klikając na "Płacę" otwiera się tabela płatności, na "Pomoc" - zasady.

Najtańsze symbole to oznaczenia kart. Są to 9, 10, J, Q, K, A. Ikony tematyczne mają wyższe mnożniki. Należą do nich serca z dziurkami od klucza, kraby, kameleony. Łańcuchy nagród to takie, które są zgodne z zasadami:

· Zacznij od pierwszej rolki po lewej;

· Dołącz od trzech do sześciu obrazów;

· Składają się ze stale zlokalizowanych zdjęć.

Identyczne ikony można oddzielić symbolami Wild. Pierwsza wykonana jest w postaci demona z rogami. Pojawia się na wszystkich bębnach z wyjątkiem lewego. Tabela wypłat Lil Devil Drugi wygląda jak anioł. Nazywa się Angel Wild. Stosowany do kołowrotków trzeciego i czwartego. Nie tylko zastępuje gubiące się wzorce, pomagając uzupełnić łańcuch. Jest liczony z mnożnikami od x4 do x12. Rolę Znaku Rozrzutu pełni drewniany dom. Jest wypłacany poza liniami z mnożnikami od x6 do x100.

Istnieją dwie funkcje bonusowe, które dają graczom darmowe spiny. W pierwszym przypadku zaczynają się, gdy pojawiają się trzy Scattery. Wybierając Be My Angel Spins, otrzymujesz 7 darmowych spinów, podczas których na bębnach pojawiają się lepkie Wildy. Dzięki Dynamite Love Spins gracze otrzymują 12 darmowych spinów.

Tabela wypłat

Tabela wypłat pokazuje ceny kombinacji nagród. Zależą od ilości zdjęć (od 3 do 6):

· Dziewięć - h0,1/0,2/0,3/0,4;

· Dziesięć - h0,1/0,2/0,4/0,5;

· walet, dama - h0,1/0,3/0,5/0,6;

· Król, as - h0,2/0,3/0,6/1;

· Krokodyl kameleon - h0,2/0,4/0,8/1,5;

· Krab - h0,4/0,6/1,4/5;

· Zamek - x0,5/1/2/5/10;

· Dom drewniany - х6/20/50/100.

RTP (stosunek nieudanych spinów do wygranych) - 96,43%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Lil Devil
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top