Donuts Donuts

Donuts - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Donuts
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 256/4
Maks. wygrała: х10000
Funkcje: Wygraj mnożnik Retrigger

Wygaszacz ekranu pączków Certyfikowany automat do gry Donuts jest produkowany przez znaną na całym świecie firmę Big Time Gaming. Data premiery oryginalnego automatu to 4 lipca 2018 r. Początkujący mogą zagrać w demo Donuts, aby poznać zasady. Deklarowanym tematem były słodycze i wizyta w wesołym miasteczku. RTP - 96,54%.

Najczęściej łańcuchy nagród składają się z symboli kart do gry. Rzadziej - ze zdjęć pączków i innych słodyczy. Na naszej stronie możesz grać w Donuts za darmo. W przypadku prawdziwych zakładów zawsze u nas znajdziesz sprawdzoną halę z uczciwymi wypłatami.

Przegląd automatów do pączków

Fabuła gry poświęcona jest zwiedzaniu parku rozrywki. Po załadowaniu na ekranie pojawia się obrazek tematyczny. Przedstawia przejażdżki Boisko do gry w pączki pośrodku niekończącej się prerii. Na tym tle znajduje się pole główne z czterema bębnami. Nie ma wyraźnych linii nagród. Opłacalne kombinacje dodaje 2401 metod.

Najmniejszy zakład na spin to 0,05 monety, maksymalny możliwy to 10. Przy rozdzielaniu puli na całą sesję należy wziąć pod uwagę wariancję. Zamiast progresywnego jackpota podawany jest statyczny jackpot. Jedynym warunkiem naliczenia jest utrata najwyższej kombinacji. Największa zachęta jest nagradzana mnożnikiem x10000.

Wersja mobilna została opracowana z myślą o posiadaczach smartfonów i tabletów. W tym celu twórca oprogramowania zaimplementował platformy js i html 5. Nie musisz już pobierać Adobe Flash Playera. Jedną z zalet jest natychmiastowe pobieranie przy niskiej prędkości Internetu.

Jak grać w automat z pączkami

Dodatkowe funkcje pączków Podczas rozgrywki używane są klawisze na konsoli menu. Nie jest zrusyfikowana. Wygląda tak samo jak w innych projektach marki. Nazwy przycisków są w języku angielskim, ale rozgrywka Donuts jest intuicyjna. Aby zmienić wielkość stawki, musisz wybrać liczbę obok napisu „Stawka”. Klikając na trójkąt, bębny startują w trybie ręcznym, podwójna strzałka - w trybie automatycznym. Najpierw musisz kliknąć „Auto” i wybrać liczbę zwojów.

Dla wygody graczy stworzono klucze pomocnicze. Ich nazwy wyświetlają się po kliknięciu na trzy słupki. "Opcje" - aby zmienić ustawienia według własnego uznania. „Pays” - ujawnienie tabeli płatności z ikonami i współczynnikami. „Pomoc” – poznanie zasad naliczania nagród.

Niższe symbole to tradycyjne nominały kart do gry (9, 10, J, Q, K, A). Płacą tylko wtedy, gdy czterokrotnie pojawiają się na linii. Tabela wypłat pączków Obrazy tematyczne są obdarzone większymi animatorami. Są to pączki w odcieniach niebieskiego, zielonego, czerwonego, wielokolorowego. Liczone są kombinacje trzech lub czterech ikon, które zaczynają się od pierwszego bębna po lewej stronie. Kolejnym wymogiem jest ciągłość. Obrazy mogą być dzielone tylko przez Wilds.

Zaprojektowana w formie wielobarwnej tarki. Wilds mogą pojawić się tylko na równych bębnach. Drugim specjalnym symbolem jest Bonus, który odgrywany jest przez danie z pączkiem. Nie zapłacony sam. Służy tylko do aktywacji funkcji nagrody.

Rozpoczyna się, gdy otrzymasz 3-4 znaki bonusowe. Użytkownicy otrzymują 12-20 darmowych spinów, które można przedłużyć. Kolejną opcją bonusową są Pudełka. Aktywuje się po upuszczeniu Wilds. Znaki specjalne są opłacane mnożnikami x2, x3, x4 (w zależności od ilości ikon).

Tabela wypłat

Wysokość wynagrodzenia za udane kombinacje podana jest w tabeli wypłat. To zależy od ilości zdjęć w kombinacji (3 lub 4):

· Dziewięć, dziesięć, jack - x0,2;

królowa, król - x4;

· As - x0,6;

· Pączek z zielonym, niebieskim - x0,2/1;

· Z czerwonym - x0,2/2;

· Z wielokolorowym - x0,4/15.

RTP - 96,54%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Donuts
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top