Book Of Gods Book Of Gods

Book Of Gods - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Book Of Gods
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.35%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: х1200
Funkcje: Expanding Wilds Kup funkcję Retrigger

Tapeta Księga Bogów Automat do gry Book Of Gods jest prezentowany przez światowej sławy twórcę oprogramowania Big Time Gaming. Data zapowiedzianej prezentacji to 24 maja 2018 roku. Jako temat wybrano kulturę egipską, w której ważne miejsce zajmują faraonowie i bogowie. Jeśli grasz w Book Of Gods za darmo, użytkownicy docenią interfejs i funkcje gry bez inwestycji.

Najczęściej powstają opłacalne kombinacje nominałów kart. Rzadziej - z obrazów postaci. Teoretyczny zwrot z inwestycji (RTP) wynosi 96,35%. Możesz grać w Księgę Bogów w trybie demo, aby zapoznać się z zasadami na naszej stronie internetowej.

Recenzja automatu Book of Gods

Kultura egipska została wybrana jako temat automatu. Podczas ładowania wyświetlane jest zdjęcie piramidy w Gizie. Środek Interfejs Księgi Bogów znajduje się główny bohater - fioletowe bóstwo. Później zamiast tego pojawia się pole gry z pięcioma bębnami. Wyraźne linie nagród są zastępowane kombinacjami, które sumują się na 243 sposoby.

Stawiając stawkę, zaleca się uwzględnienie średniej zmienności. Minimum - 0,1 tokena, maksimum - 500. Progresywny jackpot nie jest losowany. Gdy wypadnie najwyższa kombinacja, szczęśliwcy otrzymają największą wypłatę. Jego rozmiar to 500 000 żetonów.

Slot powstał na platformach js oraz html 5. Dzięki temu jest dostępny na komputerach, tabletach, smartfonach. Oprogramowanie jest ładowane w ciągu kilku sekund, nawet przy niskich prędkościach Internetu.

Jak grać na automacie Book Of Gods

Dodatkowe funkcje Księgi Bogów Konsola zarządzania jest taka sama jak w innych opracowaniach marki. Dlatego rozgrywka w Book Of Gods jest zrozumiała nawet dla początkujących. Obok napisu „Stawka” znajdują się suwaki, za pomocą których regulowana jest wielkość zakładu. Klikając trójkąt, gracze ręcznie uruchomią wirtualne bębny. Dla fanów gry automatycznej jest klawisz podwójnej strzałki. Najpierw musisz kliknąć „Auto”, wybierając liczbę obrotów.

Dla wygody użytkowników opracowano klawisze pomocnicze. Są one wyświetlane na monitorze po kliknięciu trzech pasków. Zawierać:

· "Opcje" - zmiana ustawień;

· „Płaci” - tabela płatności;

· „Pomoc” - znajomość zasad.

Tradycyjne znaki kart stały się ikonami juniorów. Są obdarzeni stosunkowo małymi mnożnikami. Symbole tematyczne Tabela wypłat Księgi Bogów są wypłacane z większymi współczynnikami. Oprócz faraona są to wizerunki starożytnych egipskich bogów. Liczone są kombinacje 3, 4 lub 5 identycznych wzorów. Muszą zacząć od pierwszej lewej rolki.

Można je oddzielić tylko obrazami książek. Jest to specjalny znak, który posiada właściwości ikon Wild i Scatter. Płaci się sama, jeśli wypadnie z linii, zastępuje również tracące obrazy. Dzięki temu zamiast nieudanego spinu można stworzyć opłacalną kombinację.

3-5 książek aktywuje opcję bonusowych darmowych spinów. W pierwszym kroku na wyświetlaczu pojawia się otwarty rękopis. Następnie losowo wybierany jest rozszerzający się symbol. Jeśli pojawi się na wyświetlaczu, wypełni cały pion. Przy odrobinie szczęścia całe pole gry można wypełnić tymi samymi obrazami.

Tabela wypłat

Nagroda za zwycięską kombinację zależy od liczby zawartych w niej ikon. Nominały kart - od trzech, symbole tematyczne - od dwóch:

· dziewięć - x0,1/0,2/0,5;

· dziesięć - x0,1/0,2/0,6;

· gniazdo - x0,1/0,3/0,8;

· królowa - x0,1/0,3/1;

· król - x0,2/0,4/1,2;

· as - x0,2/0,4/2;

· łucznik - x0,1/0,3/0,5/2,2;

· Faraon - x0,1/0,3/0,6/2,5;

· Ra - x0,2/0,5/1/6;

· Bastet - x0,5/1/2/20;

· folio - x2/5/10/30.

RTP (zgoda procentowa nieudanych i zyskownych spinów) - 96,35%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Book Of Gods
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top