Bonanza Megapays Bonanza Megapays

Bonanza Megapays - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Bonanza Megapays
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.40%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 117649/6
Maks. wygrała: х12000
Funkcje: Megaways Odrzucony Jackpot

Tapeta Bonanza Megapays Automat Bonanza Megapays to nowość w lutym 2021 roku od dostawcy Big Time Gaming. To nietypowy automat pod każdym względem. Po pierwsze ze względu na wykorzystanie w nim unikalnej mechaniki gry, która pozwala na otrzymywanie większej ilości płatności. Po drugie ze względu na oryginalny design. Po trzecie, z powodu trzech progresywnych jackpotów.

Zalecamy wypróbowanie darmowej gry Bonanza Megapays na naszej stronie internetowej. Pozwoli Ci to zapoznać się z regulaminem i specyfikacją. W końcu są po prostu znakomite, według producenta RTP wynosi 96,4%, a maksymalny mnożnik to x12000, co już wskazuje na możliwość uzyskania dobrych wygranych.

Recenzja automatu Bonanza Megapays

Automat Bonanza Megapays przyciąga uwagę przede wszystkim tym, że losowane są w nim jednocześnie 4 progresywne jackpoty. przy ustalaniu zwycięzcy Interfejs Bonanza Megapays uruchamia specjalną opcję losową, która również bezpośrednio wskazuje wielkość progresywnych wygranych, które trafiają do jednego ze szczęśliwych.

Ogólnie standardowa rozgrywka w tej maszynie jest również dość ekscytująca. Jest tu 6 bębnów, a zamiast linii wypłat przewidziano do 117649 możliwych płatnych kombinacji. Zakres stawek wynosi 0,2-20 kredytów. Według danych producenta zmienność jest wysoka, czyli bardzo solidne płatności nie mogą tu wypadać zbyt często.

Jak grać na automacie Bonanza Megapays?

Opcje specjalne Bonanza Megapays Rozgrywka w Bonanza Megapays, pomimo wielu oryginalnych momentów, jest prosta i bezpośrednia. Nawet początkujący może łatwo zorientować się, który klawisz na panelu sterowania odpowiada za uruchomienie spinów, który służy do ustalenia wysokości zakładu, a który należy nacisnąć, aby zapoznać się z krótkimi zasadami gry i tabela kursów.

Jednocześnie bonusowe funkcje automatu do gry są bardzo rozbudowane. Twórcy od razu udostępnili kilka specjalnych opcji, które mają na celu zwiększenie szans na wygraną. Wymieniamy:

  • „Carts” - umożliwia uruchamianie respinów z progresywnym jackpotem. W tym celu nad trzema środkowymi bębnami znajduje się kilka dodatkowych komórek, które również biorą udział w sporządzaniu płatnych kombinacji.
  • „Reakcje” - uwalnia pole gry z utworzonych kombinacji, zwalniając miejsce na nowe.
  • „ZŁOTO” - opcja na rozpoczęcie 12 darmowych spinów z możliwością przedłużenia tej rundy.

Odnośnie ostatniej opcji należy dodać, że runda bonusowa rozpoczyna się w momencie pojawienia się na polu gry słowa ZŁOTO z 4 symbolami scatter, po czym Tabela wypłat Bonanza Megapays gracze mają możliwość uruchomienia dodatkowych tuzinów darmowych spinów. Ta runda wykorzystuje również progresywny mnożnik, który zwiększa się o jeden za każdą otrzymaną wygraną. Ten nieograniczony mnożnik między darmowymi spinami nie jest zerowany, ale nadal działa, podczas gdy 3-4 scattery padające na pole również uruchamiają odpowiednio 5 lub 10 darmowych spinów.

Tabela wypłat

  • nominały kart 9, 10 - 0,15-1;
  • J, Q 0,2-1,2;
  • K, A 0,25-1,75;
  • zielony klejnot - 0,3-2;
  • niebieski - 0,4-2,5;
  • czerwony - 1-7,5;
  • diament - 2-50.

RTP - 96,4%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Bonanza Megapays
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top