Beef Lightning Megaways Beef Lightning Megaways

Beef Lightning Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Beef Lightning Megaways
Producent: Big Time Gaming
RTP: 96.43%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 117649/6
Maks. wygrała: х56000
Funkcje: Megaways Retrigger Jackpot

Tapeta Beef Lightning Megaways Automat Beef Lightning Megaways został wydany przez Big Time Gaming pod koniec maja 2021 roku. I należy zauważyć, że był od razu skazany na sukces. Po pierwsze dzięki wykorzystaniu ekskluzywnej mechaniki gry z dużą ilością linii. Po drugie ze względu na niezwykłą działkę gospodarstwa. Niewielu producentów wybiera tak pozornie prozaiczne tematy dla swojego oprogramowania, ale tutaj trafiają w stu procentach.

Zalecamy wypróbowanie darmowej gry Beef Lightning Megaways na naszej stronie internetowej. To świetna okazja, aby doświadczyć wysokiej jakości produktu od zaufanej marki po realne stawki. Co następnie zapowiada się na sukces, bo według RTP producenta - 96,43%, co jest bardzo dobrym wskaźnikiem.

Recenzja gniazda Beef Lightning Megaways

Pole gry z unikalną mechaniką Megaways w tym automacie ma 6 bębnów, z możliwością lądowania na każdym z 2 do 7 symboli tematycznych. Interfejs Beef Lightning Megaways Ich liczbę można zmieniać losowo, co pozwala na wdrożenie do 117649 wariantów kombinacji nagród, które całkowicie zastępują tutaj standardowe linie wypłat.

Zakres stawek 0,2-10 kredytów na spin, czyli minimum bez tutaj jest o rząd wielkości niższy niż w podobnych maszynach innych producentów. Ale potencjał jest po prostu wielki. Poziom zmienności jest deklarowany jako wysoki, co pozwala graczom kwalifikować się do bardzo dużych wypłat.

Jak grać na automacie Beef Lightning Megaways

Specjalne opcje Beef Lightning Megaways Rozgrywka w Beef Lightning Megaways, pomimo jej niesamowitego potencjału, o którym była mowa powyżej, jest bardzo prosta. Wygrane są przyznawane pod warunkiem, że 3 lub więcej identycznych symboli zostanie wylosowanych na polu od lewej do prawej pierwszej rolki. Wyjątkiem są ikony z bykiem, z których tylko kilka wystarczy, aby otrzymać wypłatę.

Oprócz standardowych symboli w slocie znajdują się również specjalne. Na przykład ikony dzikiej marki, które pojawiają się na bębnach 2-6 i zastępują wszystkie inne obrazy z wyjątkiem symbolu scatter i bonusu. Losowe pole może całkowicie wypełnić pole gry, podczas gdy użytkownicy domyślnie trafiają do dużego jackpota.

Opcja duplikowania dzikich symboli w slocie jest daleka od jedynej. Dodatkowe funkcje to także - "Reakcja", "Aukcja z Korowai", Tabela wypłat Beef Lightning Megaways „Darmowe spiny”, „Monety bonusowe”. Na przykład „Reakcja” czyści pole gry ze zwycięskich kombinacji, tworząc w ten sposób miejsce na nowe. Symbole Scatter z napisem „MOO” uruchamiają 12 darmowych spinów. Te ostatnie z kolei przenoszą graczy na specjalną aukcję, w której biorą udział zdjęcia z krowami i nie ma tradycyjnych licytacji.

Nawet podczas rundy z darmowymi spinami na polu mogą spaść bonusowe monety, dając możliwość zdobycia większej liczby krów na aukcji. Cyklicznie pojawiają się też obrazki z młotkami, symbolizujące licytacje na aukcji. Na koniec aukcji liczba krów jest mnożona przez ostateczną ofertę i zgodnie z tą liczbą powstaje ostateczna wygrana.

Tabela wypłat

  • nominały kart 9, 10 - 0,1-0,4;
  • J - 0,1-0,5;
  • Q - 0,2-0,5;
  • K, A - 0,2-0,6;
  • podkowa, dzwonek - 0,3-1;
  • krowa - 0,4-2,5;
  • byk - 2-20.

RTP - 96,43%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Beef Lightning Megaways
Wszystkie gry producenta Big Time Gaming
Back to top